ecoute telephonique ligne fixe Comment installer Application iphone Espionner un téléphone portable sans logiciel click Pirater iphone avec ip Espionner le Whatsapp application Espion gps telephone gratuit Activer article source Logiciel espion freeware Pirater whatsapp suisse Surveiller le Logiciel pour Logiciel Localiser un telephone avec cydia Tracker par Localisation Localiser iphone avec un numero link Retrouver son mot de passe portable click the following article Comment espionner les sms de son conjoint gratuitement Comment pirater un wifi avec telephone Pirater imei iphone 8 here Logiciel espionnage informatique Localiser un see more Espionner un téléphone a distance como saber a localização da pessoa pelo numero do celular como identificar numero restrito vivo broma localizador movil

هلیکوباکتر پیلوری

گونه ای از باکتری هلیکوباکتر بوده و شایع ترین موجود ذره بینی است که انسان ها را در بُعد جهانی مبتلا به عفونت ساخته است. بیش از نیمی از مردم دنیا آلوده به این باکتری هستند. باکتری مذکور عامل اصلی بیماری هایی مثل زخم معده و ناراحتی های معده و ابتدای روده محسوب می شود. آمار مبتلایان به این میکروب در کشورهای جهان سوم و ایران درصد بسیار بالاتری دارد (حدود 74درصد از جمعیت بالای سی و پنج سال در ایران- 4.5 برابر کشورهای گسترش یافته). هلیکوباکتر پیلوری علت اکثر موارد زخم های معده است و باعث بروز بعضی از سرطان های گوارشی شده و مهمترین علت ایجاد سرطان معده و لنفوم MALT محسوب می شود، اما این میکروب در همه افراد ایجاد سرطان نمی کند، حدود 15% از بیمارانی که عفونت طولانی مدت دارند ممکن است یک یا چندین عارضه در آنها ایجاد شود.

وضع بد اجتماعی، اقتصادی و تحصیلات پایین از عواملی هستند که احتمال بروز این عفونت را در فرد بالا می برد. از عوامل دخیل دیگر تراکم جمعیت، زندگی در شرایط غیر بهداشتی، غذا یا آب آلوده و تماس با محتویات معده افراد آلوده را می توان نام برد. انتقال این بیماری از راه فرد به فرد، و عمدتا" از راه های دهانی-دهانی با دهانی-مدفوعی انجام می شود.

امروزه میتوان این بیماری را با آزمایشات تخصصی از خون تشخیص و براحتی درمان کرد. آزمایشگاه ارغوان با بهره مندی از بهترین کیت ها و تجهیزات توان تشخیص این باکتری در مراحل مختلف درمانی آن را دارد. 

بخش غربالگری وسلامت جنین

کاربران آنلاین

ما 47 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

جدیدترین متدهای ازمایشگاهی

تماس با ازمایشگاه ارغوان

ساعات کاری :شنبه تا پنجشنبه هفت صبح تا هفت شب
ادرس:اشرفی اصفهانی.بلوارپیامبر.روبروی درب شرقی بیمارستان پیامبران.خیابان گلدشت ساختمان اریا طبفه اول
تلفن:۴۴۹۷۵۳۵۸ تلفکس : ۴۴۹۷۵۳۹۳

۰۹۱۲۹۳۶۳۸۹۰

۰۹۱۲۲۶۰۷۱۶۳